Yediüç Enerji Mühendislik Bilişim

Biz Kimiz

Yediüç Enerji Mühendislik ve Bilişim, 2022 yılında Afyonkarahisar’da kurulmuştur. Firma öncelikli olarak Ege,Akdeniz ve İç Anadolu  bölgelerinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.Merkez ofisi  Afyonkarahisar’da bulunan şirketimizin Antalya’da da şubesi olup, sadece bu bölgelerde değil çözüm ortakları ile birlikte Ülkemizin her noktasına hizmetlerini ulaştırmaktadır.Genel faaliyetlerini ges temizliği,ges termal analizi, ges bakım ve izleme, işletme sorumluluğu üzerinde devam ettiren şirketimiz tarımsal sulama sistemleri, 50kW altı on-off grid sistemler ile birlikte arazi ve çatı ges kurulumlarında da sektörde söz sahibi olma noktasında ilerlemektedir.

Misyonumuz

Yediüç Enerji'nin misyonu, yenilenebilir enerji sektöründe sürdürülebilir bir geleceğin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Güneş Enerjisi Santralleri (GES) için yenilikçi ve etkili temizlik ve termal analiz çözümleri geliştirerek GES'lerin verimliliğini artırmak, enerji üretimini optimize etmek ve çevresel etkileri en aza indirmektir.

Vizyonumuz

Yediüç Enerji'nin vizyonu, temiz enerji üretiminde lider bir şirket olmaktır. Yenilenebilir enerji kaynaklarının geniş çapta benimsenmesini teşvik etmek, temizlik ve ges termal analiz alanında yenilikçi çözümler sunarak enerji sektöründe dönüşümü öncü bir şekilde yönlendirmektir. Yediüç Enerji, sürdürülebilirlik, verimlilik ve çevre dostu uygulamalarla geleceğe yönelik enerji ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Yediüç Enerji Mühendislik Bilişim

Herkes İçin Daha Verimli Ges Tesisleri

"Minimum Kayıp, Maksimum Verim"

GES bakımının sürekli bir süreç olduğunu unutmayın. Düzenli kontroller, temizlik,performans izleme ve termal analiz sistemin verimliliğini korumak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için önemlidir. Ayrıca, yerel yetkililer veya güneş enerjisi şirketleri gibi uzmanlardan öneriler ve en iyi uygulamalar konusunda danışmanlık almanız da faydalı olabilir.

Ges Termal Analiz
100%
Ges Temizlik
100%
Ges Temizlik Robotları
100%
Ges Danışmanlık
100%

300 mW+

Tamamlanan Termal Analiz

135 mW+

Tamamlanan Termal Analiz

8 mW

Makine Satışı Yapılan Tesis

1 mW+

Kurulumu Tamamlanan Tesis

Görüşler

Danışanlarımız Neler Söyledi ?

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli